Rekomendacje


Patrycja is committed, results driven, passionate and conscientious. She assumes full accountability for her work and makes excellent use of all resources around her to achieve her objectives. Patrycja shows great attention to detail and works hard to establish a positive working environment for those around her.

She is ambitious and driven and an excellent networker. The relationships she builds with difficult stakeholders and the internal delivery team is impressive. Patrycja actively solicits and responds to feedback and is a strong team player. Her first assignment was a significant project for external clients and she delivered the project as to expectations delivering recurring revenue for Thomson Reuters.

Patrycja is a valuable asset to any organisation lucky enough to have her.

 

Z firmą Alternativva współpracuję od października 2013 roku. Patrycja Bronk, właścicielka firmy, świadczyła usługi coachingowe dla konsulti.pl. Dodatkowo, obie firmy przeprowadziły wspólnie na przełomie listopada i grudnia cykl 3 warsztatów dotyczących rozwoju zawodowego „Odkryj swój potencjał”.

Patrycja Bronk jako coach potrafi zadawać trafne pytania, które powodują, że człowiek sam zaczyna dostrzegać rozwiązania. Co więcej, w razie konieczności jest w stanie wejść w rolę doradcy czy mentora, co jest niezmiernie ważne w niektórych sytuacjach. Patrycja jest osobą otwartą, wierzącą w ludzi i ich potencjał, który potrafi wydobyć.

Przy współpracy podczas realizacji projektu szkoleniowego Patrycja Bronk przejęła rolę Kierownika Projektu. Sporządziła harmonogram i nadzorowała jego realizację. Dodatkowo rozdzielała obowiązki i pełniła nad nimi nadzór. Świetnie sprawdziła się także w roli szkoleniowca, gdyż doskonale utrzymywała kontakt z uczestnikami szkolenia. Co więcej, pomimo iż było to nasze pierwsze wspólne szkolenie, bardzo dobrze nam się współpracowało i realizowało cele szkoleniowe podczas spotkań.

Współpraca z firmą Alternativva to doskonały sposób na wykorzystanie efektu synergii i pracę z profesjonalistką. Mam nadzieję, że nasze wspólne działania nadal będą owocować w ciekawe projekty.

Firma Alternativva zasłużyła sobie na miano rzetelnego, godnego zaufania i co najważniejsze świadczącego usługi o najwyższym standardzie partnera biznesowego, którego mogę polecić innym firmom i osobom prywatnym.

Chris Morris

Chris Morris
Head of Group Technology Projects, Wilmington Group plc

 

Dominika Łobodzińska

Dominika Łobodzińska
Dyrektor konsulti.pl

Patrycja is an energetic professional with a unique ability to bring people together to solve problems. She works with a passion that is hard to find and well received by her co-workers and customers.

Patrycja knows the importance of collaboration and never hesitates to reach across boundaries to do what is best for the business.

 

Najcięższymi przeszkodami, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć, są te, które stawiamy sobie sami. Dzięki pomocy Patrycji udało mi się przezwyciężyć blokadę językową i pomyślnie nawiązać współpracę z zagranicznym klientem. Jej otwartość, wiedza i umiejętności z pewnością pomogą ci przezwyciężyć niejedną przeszkodę w biznesie, jak i rozwoju osobistym. Po prostu powiedz jej w czym może ci pomóc.

Jeff Mastendino

Jeff Mastendino
Principal Consultant, Lazio Consulting, poprzednio VP Enterprise Content PMO, Thomson Reuters

 

Krzysztof Piwowar

Krzysztof Piwowar
UX Consultant & Owner, Magnetise

I really appreciate Patrycja`s vision on things and her guidance.
It makes me think twice with a new perspective,
making things clearer when I`m stuck.

 

Z powodzeniem mogę polecić Patrycję jako efektywnego, kompetentnego i utalentowanego project managera, mentora i coacha, gdyż miałam przyjemność współpracować z nią podczas realizacji projektów w firmie Thomson Reuters. Byłam również jedną z uczestniczek warsztatów „Odkryj swój potencjał”, realizowanych jako projekt firm Alternativva oraz Konsulti.pl.

Pasja jest motorem działania Patrycji, we wszystko co robi, wkłada wiele serca i wysiłku. Zadaje bardzo trafne i inspirujące pytania, które pomogły mi nie tylko zajrzeć w głąb siebie i zweryfikować to, w jaki sposób myślę i działam, ale również otworzyć oczy na otaczający świat.

Jednocześnie byłam świadkiem wielu zmian, jakie dokonywały się w życiu Patrycji. Uświadomiła mi, że zmiany są potrzebne, nieuniknione i nie można się ich bać.
Osobiście prowadzę szkolenia i wiem z jakimi problemami borykają się trenerzy. Patrycja, dzięki umiejętnościom efektywnej komunikacji, aktywnego słuchania i empatycznego nastawienia, radzi sobie z nimi doskonale.

Jasper Stokkermans

Jasper Stokkermans
Student of Applied Physics

 

Kamila Nalewajko

Kamila Nalewajko
Fixed Income Convertible Bonds Market Analyst, Thomson Reuters

Dzięki sesji coachingowej z Patrycją uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Doznałam olśnienia i zobaczyłam rzeczywistość z innej perspektywy. Na spotkaniu uświadomiłam sobie jakie kroki udało mi się do tej pory zrobić, co mi przeszkadza w realizacji wyznaczonych celów i jakie działania podjąć aby je osiągnąć. Bez profesjonalnego coacha, jakim niewątpliwe jest Patrycja nie dostrzegłabym możliwości na których mogę się skupić i wielkiego potencjału drzemiącego w mojej osobie.

 

Profesjonalnego Coacha, takiego który nie ma w sobie pokusy stać się mentorem, trudno jest spotkać. Pewnie dlatego, że łatwiej jest powiedzieć komuś co robi źle, jak ma coś naprawić, trudniej powstrzymać wewnętrzną chęć „nauczania” i zmobilizować się by zadawać pytania, które uruchomią u osoby z którą pracuje tok myślenia pozwalający szerzej spojrzeć na swoją osobę, zobaczyć swój potencjał czy wymyślić najlepsze rozwiązanie problemu.

Zadawanie właściwych pytań to bardzo trudna sztuka, którą Patrycja posiadła. Polecam sesje z Nią, są inspirujące, zmuszają do myślenia i refleksji, zmieniają perspektywę, pozwalają odkryć swoje możliwości, a także dają siłę i energię do dalszego działania. Ja podczas naszego spotkania wszystko to dostałam.

Sylwia Głodowska

Sylwia Głodowska
właścicielka firmy S&M Wegner

 

Łarysa Wujcik

Łarysa Wujcik
Pomysłodawczyni i inicjatorka Fundacji „Ad Fontes”

Szczerze polecam Patrycję jako coacha. Podczas kilku sesji, które razem miałyśmy, przepracowałyśmy kilkanaście zagadnień. Dzięki profesjonalizmowi prowadzącej, udało mi się dotrzeć do sedna i zrozumieć, z czego wynikają moje powtarzające się błędy. Problem leżał oczywiście w innym miejscu, niż zakładałam, ale właśnie skuteczność coachingu z Patrycją pozwoliła mi spojrzeć na niego z innej perspektywy. Podczas całego procesu, Patrycja udzielała mi swojego wsparcia. Dzięki temu wiem jakie są moje kolejne kroki i mogę dalej rozwijać swój potencjał, dążąc do osiągnięcia celów, które Patrycja pomogła mi ustalić.

Martna Wójcik

Martyna Wójcik
Account Manager, agencja reklamowa